Post Top Luminaires
Leading Manufacturer of led post top light with pole, led post top fitting and decorative pole from Loni.
LED Post Top Light With Pole
Approx. Price: Rs 18,000 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Material | Iron |
| Lighting Type | LED |
| Usage/Application | For Lighting Purpose |
| Input Voltage | 240 V |
| IP Rating | IP55 |
| Lighting Color | Warm White |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
We "Siddharth industries" are As A Proprietor Firm Manufacturer in
1. Pole Light
2. Garden Pole Light
3. Black Outdoor Light
4. Parth Light etc.
Approx. Price: Rs 4,000 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Body Material | Aluminium |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
| Lighting Type | LED |
| Input Voltage | 220 V |
| IP Rating | IP 33 |
We "Siddharth industries" are As A Proprietor Firm Manufacturer in
1. Pole Light
2. Garden Pole Light
3. Black Outdoor Light
4. Parth Light etc.
Approx. Price: Rs 12,000 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Minimum Order Quantity | 5 Piece |
| Height | 3 M |
Decorative pole with hanging light